Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Potera: Ndryshimi, do të jetë në interes të të gjithë qytetarëve llapjan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Potera: Ndryshimi, do të jetë në interes të të gjithë qytetarëve llapjan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Potera: Ndryshimi, do të jetë në interes të të gjithë qytetarëve llapjan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ajet Potera i gëzohet mundësisë që është në balotazh me kundër kandidatin e tij të LDK-së, Agim Veliu për zgjedhjet që do të mbahen më 19 nëntor .

Kategoritë


0 komente