Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prej 820 aplikacioneve për njohjen e statusit të viktimave të dhunës, 16 janë refuzuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prej 820 aplikacioneve për njohjen e statusit të viktimave të dhunës, 16 janë refuzuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prej 820 aplikacioneve për njohjen e statusit të viktimave të dhunës, 16 janë refuzuar

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 825 shikime
 • 825 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente