Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prej sot prishtinasit mund të paguajnë online faturën e tatimit në pronë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prej sot prishtinasit mund të paguajnë online faturën e tatimit në pronë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prej sot prishtinasit mund të paguajnë online faturën e tatimit në pronë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët e Prishtinës nga sot do të kenë mundësi të shfrytëzojnë shërbimet komunale 24 orë, duke filluar nga nxjerrja e certifikatave të ndryshme, deri te pagesa e tatimit në pronë.

Kategoritë


0 komente