Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Presidenti do ta ketë pagën më të madhe në vend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presidenti do ta ketë pagën më të madhe në vend

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presidenti do ta ketë pagën më të madhe në vend

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti do ta ketë pagën më të madhe në vend

Kategoritë0 komente