Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Presidenti për festat e Nëntorit, homazhe tek Jasharajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presidenti për festat e Nëntorit, homazhe tek Jasharajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presidenti për festat e Nëntorit, homazhe tek Jasharajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas përuljes tek shtatorja e komandantit të UÇK-së Zahir Pajaziti dhe tek varri i Ibrahim Rugovës, presidenti i Kosovës pasdite ka bërë homazhe edhe në Prekaz, aty ku janë të varrosur komandanti legjendar i UCK-së Adem Jashari dhe familja e tij.

Kategoritë


0 komente