Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PRESSING, Glauk Konjufca, Fitore Pacolli, Leke Musa, Berat Buzhala, Rron Gjinovci, Dardan Hasku – 19.09.2019
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PRESSING, Glauk Konjufca, Fitore Pacolli, Leke Musa, Berat Buzhala, Rron Gjinovci, Dardan Hasku – 19.09.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PRESSING, Glauk Konjufca, Fitore Pacolli, Leke Musa, Berat Buzhala, Rron Gjinovci, Dardan Hasku – 19.09.2019

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 3,641 shikime
 • 3,641 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente