Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prishtinës i shtohen ngjyrat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtinës i shtohen ngjyrat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtinës i shtohen ngjyrat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rruga “B” ka marrë një pamje të re plot ngjyra nga grafitet domethënëse të më shumë se 100 artistëve nga anë e kënd bota. Kjo pasi që sot është dita e tretë e festivalit “Meeting of Style”, i cili po mbahet në Rrugën B të Prishtinës, dhe rezultatet po vlerësohen të jenë mjaft mbreslënëse.

Kategoritë


0 komente