Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Prodhuesit kosovarë në protestë nëse Shqipëria s’ua përmbush kërkesat deri më 31 mars
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prodhuesit kosovarë në protestë nëse Shqipëria s’ua përmbush kërkesat deri më 31 mars

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prodhuesit kosovarë në protestë nëse Shqipëria s’ua përmbush kërkesat deri më 31 mars

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 99 shikime
 • 99 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhuesit kosovarë në protestë nëse Shqipëria s’ua përmbush kërkesat deri më 31 mars

Kategoritë0 komente