Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Profesori që nuk ndalet së lexuari, të pranishmit kërkojnë të ndalet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profesori që nuk ndalet së lexuari, të pranishmit kërkojnë të ndalet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profesori që nuk ndalet së lexuari, të pranishmit kërkojnë të ndalet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi një orë ka zgjatur kumtesa e profesor Asllan Krasniqi e titulluar “Klina e vogël i dha atdheut heronjtë e mëdhenj të kombit shqiptarë” në ceremoninë ku u dekoruan me urdhërin “Hero i Kosovës” pas vdekjes Imer Berisha, Ndue Përlleshi, Malë Bashota dhe Sadik Rama.

Kategoritë


0 komente