Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Profili i komunës së Vushtrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profili i komunës së Vushtrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profili i komunës së Vushtrisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vushtrria është qytet në të cilin antikja dhe modernia jetojnë së bashku. Shtrihet në pjesën veriore të Republikës së Kosovës. Vlerësohet të ketë rreth 69,881 banorë, nga të cilët mbi 92% shqiptarë. Që nga zgjedhjet e para që u mbajtën në vitin 2000 e deri në zgjedhjet e fundit lokale të 2013-së, me Vushtrrinë kanë udhëhequr vetëm dy kandidatë. Muharrem Shabani nga Lidhja Demokratike e Kosovës ishte në pozitën e të parit të Vushtrrisë nga viti 2000- 2002. Post ky që në zgjedhjet e radhës të vitit 2004 u more nga Bajram Mulaku i Partisë Demokratike të Kosovës për të vazhduar më pas, me qeverisjen e Vushtrrisë deri në zgjedhjet e fundit të 2013.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente