Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Projekti 6 milionësh për “bashkimin e qytetit” po kundërshtohet nga qytetarët dhe opozita në Ferizaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Projekti 6 milionësh për “bashkimin e qytetit” po kundërshtohet nga qytetarët dhe opozita në Ferizaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Projekti 6 milionësh për “bashkimin e qytetit” po kundërshtohet nga qytetarët dhe opozita në Ferizaj

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 921 shikime
 • 921 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente