Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Prokuroria e Apelit rastin e Nazim Sahitit e transferon në Prokurorinë e Gjilanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokuroria e Apelit rastin e Nazim Sahitit e transferon në Prokurorinë e Gjilanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokuroria e Apelit rastin e Nazim Sahitit e transferon në Prokurorinë e Gjilanit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 301 shikime
 • 301 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria e Apelit rastin e Nazim Sahitit e transferon në Prokurorinë e Gjilanit

Kategoritë0 komente