Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prokuroria kërkon dënim për imamët “ashtu që askush më mos të guxojë të kryejë vepra si ta”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokuroria kërkon dënim për imamët “ashtu që askush më mos të guxojë të kryejë vepra si ta”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokuroria kërkon dënim për imamët “ashtu që askush më mos të guxojë të kryejë vepra si ta”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 389 shikime
 • 389 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria kërkon dënim për imamët “ashtu që askush më mos të guxojë të kryejë vepra si ta”

Kategoritë


0 komente