Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prokuroria krenohet me një rast konfiskimi të pasurisë së paligjshme, nga prokurori i suspenduar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokuroria krenohet me një rast konfiskimi të pasurisë së paligjshme, nga prokurori i suspenduar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokuroria krenohet me një rast konfiskimi të pasurisë së paligjshme, nga prokurori i suspenduar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria krenohet me një rast konfiskimi të pasurisë së paligjshme, nga prokurori i suspenduar

Kategoritë


0 komente