Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

PROMO: Debat Plus me Ermal Pandurin, të Enjten, ora 2030. I ftuar Anton Quni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PROMO: Debat Plus me Ermal Pandurin, të Enjten, ora 2030. I ftuar Anton Quni

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PROMO: Debat Plus me Ermal Pandurin, të Enjten, ora 2030. I ftuar Anton Quni

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 5 shikime
 • 5 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente