Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Promovohet libri “Fshati i vrarë” me fakte dhe dëshmi të masakrës në Krushë të Vogël
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Promovohet libri “Fshati i vrarë” me fakte dhe dëshmi të masakrës në Krushë të Vogël

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Promovohet libri “Fshati i vrarë” me fakte dhe dëshmi të masakrës në Krushë të Vogël

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Promovohet libri “Fshati i vrarë” me fakte dhe dëshmi të masakrës në Krushë të Vogël

Kategoritë0 komente