Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pse Hashim Thaçi po i kërkon llogari Ramush Haradinajt për demarkacionin?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse Hashim Thaçi po i kërkon llogari Ramush Haradinajt për demarkacionin?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse Hashim Thaçi po i kërkon llogari Ramush Haradinajt për demarkacionin?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 741 shikime
 • 741 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj po ua prezanton diplomatëve të huaj në Kosovë versionin e tij për demarkacionin si qëndrim zyrtar të shtetit. Kjo po i pengon presidentit i cili po kërkon llogari nga kryeministri, për këtë gjë. Çka qëndron prapa kësaj llogaridhënie? Ndiqeni videon.

Kategoritë


0 komente