Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pse rrezikojnën të mbesin pa punë 200 gra nga Podujeva
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse rrezikojnën të mbesin pa punë 200 gra nga Podujeva

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse rrezikojnën të mbesin pa punë 200 gra nga Podujeva

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 150 shikime
 • 150 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Histoia e vendimit të kryetarit të Podujevës, Agim Veliu, rrezikon vendin e punës për 200 gra. Kjo është historia e fabrikës që rrezikon të mbyllet.

Kategoritë


0 komente