Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Në Burgun e Sigurisë së Lartë, asnjë i burgosur s’ka gjasa të dalë në restorante”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Në Burgun e Sigurisë së Lartë, asnjë i burgosur s’ka gjasa të dalë në restorante”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Në Burgun e Sigurisë së Lartë, asnjë i burgosur s’ka gjasa të dalë në restorante”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 222 shikime
 • 222 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente