Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Djali i kriminelit serb Arkan, kërcënon se do ta vras boksierin shqiptar Petrit Mazrekaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Djali i kriminelit serb Arkan, kërcënon se do ta vras boksierin shqiptar Petrit Mazrekaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i kriminelit serb Arkan, kërcënon se do ta vras boksierin shqiptar Petrit Mazrekaj

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 14,541 shikime
 • 14,541 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente