Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qendra e Mjekësisë Familjare në Janjevë pajiset me autoambulancë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qendra e Mjekësisë Familjare në Janjevë pajiset me autoambulancë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qendra e Mjekësisë Familjare në Janjevë pajiset me autoambulancë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me qëllim të ofrimit të shërbimeve më të shpejta mjekësore për komunitetet e Janjevës, Ministria e Shëndetësisë ka dhuruar një autoambulancë për qendrën e mjekësisë familjare.

Kategoritë


0 komente