Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qeveria investon me gjashtë projekte në Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria investon me gjashtë projekte në Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria investon me gjashtë projekte në Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kanë nënshkruar sot Memorandum Bashkëpunimi në lidhje me gjashtë projekte vlera e të cilave kap shumën rreth 2.5 milionë euro.

Kategoritë


0 komente