Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qumështarët: AUV po lejon produktet e falsifikuara të shiten në treg
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qumështarët: AUV po lejon produktet e falsifikuara të shiten në treg

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qumështarët: AUV po lejon produktet e falsifikuara të shiten në treg

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përveç produkteve të mishit, rreth 50 lloje të produkteve të qumështit në sasi me miliona kilogram, po paraqesin rrezikshëmri për shëndetin e kosnumatorëve dhe dëmtimin e prodhuesit serioz vendor.

Kategoritë


0 komente