Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët në Vushtrri me iniciativë për Vushtrrinë pa duhan në ambiente të mbyllura

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët në Vushtrri me iniciativë për Vushtrrinë pa duhan në ambiente të mbyllura

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 124 shikime
 • 124 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët në Vushtrri me iniciativë për Vushtrrinë pa duhan në ambiente të mbyllura

Kategoritë0 komente