Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qytetarët të revoltuar për bllokimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët të revoltuar për bllokimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët të revoltuar për bllokimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 325 shikime
 • 325 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët të revoltuar për bllokimin e rrugës Prishtinë – Mitrovicë

Kategoritë


0 komente