Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ramosaj: Falë përkrahjes së kryeministrit po fillojmë projektet infrastrukturore në Deçan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ramosaj: Falë përkrahjes së kryeministrit po fillojmë projektet infrastrukturore në Deçan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ramosaj: Falë përkrahjes së kryeministrit po fillojmë projektet infrastrukturore në Deçan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 82 shikime
 • 82 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka dalë sot në inspektimet të disa projekteve infrastrukturore që kanë nisur në komunën që ai menaxhon. .

Kategoritë


0 komente