Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi e Haradinaj nuk e përmendin qëndrimin e Vuçiqit në veri, flasin për historinë e mikpritjen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi e Haradinaj nuk e përmendin qëndrimin e Vuçiqit në veri, flasin për historinë e mikpritjen

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi e Haradinaj nuk e përmendin qëndrimin e Vuçiqit në veri, flasin për historinë e mikpritjen

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 387 shikime
 • 387 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi e Haradinaj nuk e përmendin qëndrimin e Vuçiqit në veri, flasin për historinë e mikpritjen

Kategoritë0 komente