Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Deklarata e Merkelit ia ndryshon diskursin Thaçit, tani kërkon njohje me kufijtë aktualë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deklarata e Merkelit ia ndryshon diskursin Thaçit, tani kërkon njohje me kufijtë aktualë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deklarata e Merkelit ia ndryshon diskursin Thaçit, tani kërkon njohje me kufijtë aktualë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 966 shikime
 • 966 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deklarata e Merkelit ia ndryshon diskursin Thaçit, tani kërkon njohje me kufijtë aktualë

Kategoritë


0 komente