Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Reçica: Jemi duke punuar në rritjen e punësimit të të rinjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reçica: Jemi duke punuar në rritjen e punësimit të të rinjve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reçica: Jemi duke punuar në rritjen e punësimit të të rinjve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i MPMS-së, Skënder Reçica, ka thënë sot se ministria që ai drejton është duke punuar në rritjen e punësimit dhe përmirësimin e punësimit për të rinjtë, pasi që në bazë të hulumtimeve tregu i punës ka nevojë për punëtorë profesionalë në shumë sektorë.

Kategoritë


0 komente