Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kitaristi i Kosovës me famë botërore çel edicionin e 17-të “ReMusica-s”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kitaristi i Kosovës me famë botërore çel edicionin e 17-të “ReMusica-s”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kitaristi i Kosovës me famë botërore çel edicionin e 17-të “ReMusica-s”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 86 shikime
 • 86 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kitaristi i Kosovës me famë botërore çel edicionin e 17-të “ReMusica-s”

Kategoritë


0 komente