Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Reshjet e shumta te shiut kane shkaktuar kolone ne Magjistralja Prishtine-Ferizaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Reshjet e shumta te shiut kane shkaktuar kolone ne Magjistralja Prishtine-Ferizaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Reshjet e shumta te shiut kane shkaktuar kolone ne Magjistralja Prishtine-Ferizaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 909 shikime
 • 909 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reshjet e shumta te shiut kane shkaktuar kolone ne Magjistralja Prishtine-Ferizaj

Kategoritë


0 komente