Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Talenti 19-vjeçar që po e çmend Barcelonën, çmend edhe komentatorin: “Allah, allah...!”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Talenti 19-vjeçar që po e çmend Barcelonën, çmend edhe komentatorin: “Allah, allah...!”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Talenti 19-vjeçar që po e çmend Barcelonën, çmend edhe komentatorin: “Allah, allah...!”

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 810 shikime
 • 810 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente