Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rishikimi i buxhetit i domosdoshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rishikimi i buxhetit i domosdoshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rishikimi i buxhetit i domosdoshëm

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mos konstituimi i institucioneve të vendit ka paraqitur implikime të shumëfishta negative në ekonominë e Kosovës. Veprimi i parë i kryeministrit Ramush Haradianj është procedimi në Kuvend i draft buxhetit për rishikim.

Kategoritë


0 komente