Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Robert Berisha tregon se e ka 'hangër foren' e KUKUNews-it për protestën pas ndarjes me Nora Istrefin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Robert Berisha tregon se e ka 'hangër foren' e KUKUNews-it për protestën pas ndarjes me Nora Istrefin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Robert Berisha tregon se e ka 'hangër foren' e KUKUNews-it për protestën pas ndarjes me Nora Istrefin

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 739 shikime
 • 739 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas ndarjes së Roberit me Norën ishte shprëndarë lajmi nga faqja satirike ‘Kukunews’, se një protestë do të organizohej kundër ndarjes së tyre.

Shumë edhe i besuan këtij lajmi, duke menduar se një gjë e tillë do të ndodhë, por i befasishëm është fakti që edhe vet njëri nga protagonistët e ngjarjes, e kishte besuar një lajm të tillë.

Në pjesën e leximit të titujve të portaleve, Roberti e lexoi edhe titullin e shumë portaleve që shkruajtën për qasjen satirike të “Kukunews” me titullin: Organizohet protestë për ndarjen e Robertit me Norën.

Berisha në emisionin Review ka pohuar se edhe ai e kishte besuar që një protestë e tillë do të organizohet. Ndiqeni emisionin për ta kuptuar sesi “e ka honger foren e Kukunews-it”.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente