Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrahja brutale e drejtorit të VALA-s nga dy pjestarët e Policisë së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrahja brutale e drejtorit të VALA-s nga dy pjestarët e Policisë së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrahja brutale e drejtorit të VALA-s nga dy pjestarët e Policisë së Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,171 shikime
 • 1,171 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Brutaliteti i dy policëve të Kosovës (Pamje 18+) 11 ditë pasi #Insajderi publikoi videon e rrahjes së drejtorit të VALA-s, Agron Mustafes nga dy policë të Kosovës, vet Mustafa ka publikuar një video ku shihet më gjerësisht rrahja brutale e tij. Videoja tregon brutalitetin e policëve Nazim Sahiti dhe Avni Berisha.

Kategoritë


0 komente