Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrëfimet e të dhunuarve gjatë luftës, vendosen në sallën e Kuvendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimet e të dhunuarve gjatë luftës, vendosen në sallën e Kuvendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimet e të dhunuarve gjatë luftës, vendosen në sallën e Kuvendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në ditë ndërkombëtare për eliminimin e dhunës seksuale në konflikt, në Kosovë është shënuar me aktivitete të shumta.

Kategoritë0 komente