Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrezikohet jeta e punëtorit – punon pa asnjë masë mbrojtëse në katin më të lartë të ndërtesës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrezikohet jeta e punëtorit – punon pa asnjë masë mbrojtëse në katin më të lartë të ndërtesës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrezikohet jeta e punëtorit – punon pa asnjë masë mbrojtëse në katin më të lartë të ndërtesës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 318 shikime
 • 318 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Punëtori i një kompanie ndërtimi, ka punuar në katin më të lartë të ndërtesës që është duke u bërë në “Lagjen e Spitalit” pas pasur asnjë masë mbrojtëse. Kështu është rrezikuar jeta e tij. --- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga Gjirafa Video. Për më shumë na ndiqni në: Facebook - http://bit.ly/2CoC065 Instagram - http://bit.ly/2Q9zyTW https://www.insajderi.com/

  0 komente