Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Emshiri” është kthyer në pistë garash për makina, alarmojnë banorët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Emshiri” është kthyer në pistë garash për makina, alarmojnë banorët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Emshiri” është kthyer në pistë garash për makina, alarmojnë banorët

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 455 shikime
 • 455 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Emshiri” është kthyer në pistë garash për makina, alarmojnë banorët

Kategoritë0 komente