Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rruga ‘Te kafet e vogla’, nuk rregullohet deri në fund të verës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rruga ‘Te kafet e vogla’, nuk rregullohet deri në fund të verës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rruga ‘Te kafet e vogla’, nuk rregullohet deri në fund të verës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gropa, kanale, pluhur, makineri të punës e bllokim i qarkullimit për vetura dhe këmbësorë. Kjo është gjendja e vetëm një prej rruge në kryeqytet.

Kategoritë


0 komente