Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pse po ndërpriten punimet në autostradën “Arbën Xhaferi”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse po ndërpriten punimet në autostradën “Arbën Xhaferi”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse po ndërpriten punimet në autostradën “Arbën Xhaferi”

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 754 shikime
 • 754 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse po ndërpriten punimet në autostradën “Arbën Xhaferi”

Kategoritë0 komente