Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrugëtimi i dyshimtë i Zonjës së Parë drejt Universitetit Publik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrugëtimi i dyshimtë i Zonjës së Parë drejt Universitetit Publik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrugëtimi i dyshimtë i Zonjës së Parë drejt Universitetit Publik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 397 shikime
 • 397 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi ka zbuluar se punësimi i bashkëshortes së presidentit Hashim Thaçi në Universitetin e Mitrovicës është bërë nëpërmjet një komisioni, i cili ka pasur në përbërje njerëz me të kaluar politike.

Kategoritë


0 komente