Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rugova: T’i vihet pike e madhe fjalës tranzicion në arsim dhe shëndetësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rugova: T’i vihet pike e madhe fjalës tranzicion në arsim dhe shëndetësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rugova: T’i vihet pike e madhe fjalës tranzicion në arsim dhe shëndetësi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koordinatori për zhvillim i Kombeve të Bashkuara dhe përfaqësues rezident i UNDP-së në Kosovë, Andrew Russell në Komisionin për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale, ka folur për agjendën globale e cila përmban 17 objektiva për një zhvillim të qëndrueshëm, e që në fokus kanë shërbimet e mira shëndetësore dhe arsimore.

Kategoritë


0 komente