Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rusia mohon t’i ketë kërkuar falje Koresë Jugore për hyrje pa leje në hapësirën e saj ajrore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rusia mohon t’i ketë kërkuar falje Koresë Jugore për hyrje pa leje në hapësirën e saj ajrore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rusia mohon t’i ketë kërkuar falje Koresë Jugore për hyrje pa leje në hapësirën e saj ajrore

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 116 shikime
 • 116 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente