Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rusia nuk mund të ketë qasje pozitive karshi dialogut që po zhvillohet në Bruksel
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rusia nuk mund të ketë qasje pozitive karshi dialogut që po zhvillohet në Bruksel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rusia nuk mund të ketë qasje pozitive karshi dialogut që po zhvillohet në Bruksel

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 832 shikime
 • 832 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente