Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
S’kishte masa mbrojtëse, inspektorët ia ndal punën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
S’kishte masa mbrojtëse, inspektorët ia ndal punën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

S’kishte masa mbrojtëse, inspektorët ia ndal punën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 55 shikime
 • 55 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Inspektorati i Punës për shkak të kushteve të rënda të punës me asistencën e Policisë së Kosovës, ka ndërprerë punimet një ndërtesë në rrugën " Dardania" në Fushë Kosovë, konkretisht në punishten e investitorit "BB Home" Sh.p.k.

Kategoritë


0 komente