Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Salla e ish Armatës i jepet komunës së Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Salla e ish Armatës i jepet komunës së Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Salla e ish Armatës i jepet komunës së Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas 19 vitesh Kinoja e Ish Armatës jugosllave iu dha komunës së Prishtinës. Marrëveshja u nënshkrua sot nga ministri i Administratës Publike Mahir Yagcilar dhe kryetari i komunës Shpend Ahmeti.

Kategoritë


0 komente