Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Samir Ujkani: Ne kemi pas shumë dëshirë me vazhduar lojën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Samir Ujkani: Ne kemi pas shumë dëshirë me vazhduar lojën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Samir Ujkani: Ne kemi pas shumë dëshirë me vazhduar lojën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani pas ndërprerjes së takimit Kroaci-Kosovë, për shkak të reshjeve të mëdha të shiut, ka thënë se kanë pasur dëshirë me vazhduar lojën, por për këtë nesër vendimin e merr UEFA.

Kategoritë


0 komente