Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
SBASHK pret që Qeveria të fillojë me veprime konkrete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SBASHK pret që Qeveria të fillojë me veprime konkrete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SBASHK pret që Qeveria të fillojë me veprime konkrete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3 shikime
 • 3 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përveç arsimit parauniversitar, grevës dy orëshe të thirrur nga SBASHK-u i janë përgjigjur edhe mësimdhënësit e pesë universiteteve publike, por jo edhe ai i Gjilani dhe Gjakovës.

Kategoritë0 komente