Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selim Pacolli: Do të ndërtojmë së paku 10 shkolla
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selim Pacolli: Do të ndërtojmë së paku 10 shkolla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selim Pacolli: Do të ndërtojmë së paku 10 shkolla

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës, Selim Pacolli ka deklaruar me platformën e Aleancës Kosova e Re, është paraparë që në Prishtinë të ndërtohen së paku edhe dhjetë shkolla. Ai këtë komente i bëri në lagjen Kora e Trimave, ku premto se do të ndërtohet një shkollë e mesme me emrin familja Hertica.

Kategoritë


0 komente