Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selimi–Haradinajt: Jam i mençur që s’e kam votuar Qeverinë tënde
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selimi–Haradinajt: Jam i mençur që s’e kam votuar Qeverinë tënde

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selimi–Haradinajt: Jam i mençur që s’e kam votuar Qeverinë tënde

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Debati dhe akuzat në mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetit Rexhep Selimi nuk është ndalur as atëherë kur kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ia tërhoqi vërejtjen kryeministrit të ketë kujdes me fjalorin.

Kategoritë


0 komente